top of page
Zdjęcie_jagodarunowska_sesja.stylizowana
Czym jest Bąbellini Van?

To mobilny bar w eleganckim wydaniu, Piaggo Ape dostosowane do serwowania bąbelków i nie tylko. Wyposażony został w dwa krany, co pozwala na jednoczesne serwowanie różnych trunków. Dotychczas najchętniej wybierane wino FRIZZIN VINO FRIZZANTE BIANCO, można według uznania zastąpić oferowanymi przez nas winami: białym, różowym czy czerwonym oraz piwem i cydrem. Na bazie Frizzante przygotowujemy drinki, takie jak Aperol, Hugo czy Bellini.

Ile trwa usługa Bąbellini Van?
 

W każdym pakiecie uwzględnione jest 4h świadczenia usługi. Dokładne godziny świadczenia usługi (od/do) uzgadniane są podczas podpisywania umowy. My zjawiamy się zawsze na 1,5 przed rozpoczęciem świadczenia usługi, jest to czas, jaki potrzebujemy na przygotowanie się i nie jest to oczywiście wliczone w 4h.

Czy można przedłużyć czas świadczenia usługi podczas przyjęcia?
 

Tak, istnieje możliwość przedłużenia świadczenia usługi za dodatkową opłatą. 

Tak, zawsze mamy przy sobie dodatkowe kegi alkoholu, który w danym dniu serwujemy. Zawsze istnieje możliwość dokupienia podczas świadczenia usługi dodatkowych kegów. W koszt otwarcia kolejnego kega wliczony jest już koszt świadczenia usługi przez następne 3h.

Czy w momencie gdy skończy się keg można na miejscu dokupić dodatkowy?
 
Ile powierzchni zajmuje Prosecco Van?
 
 

Do rozstawienia vana potrzebujemy 3x2 m. Jeśli chcą Państwo, aby obok vana powstała strefa chill, która jest w każdym pakiecie, potrzebne jest dodatkowe wyznaczone miejsce do tego. W ofercie posiadamy też mniejszy bar -Bąbellini Bar, skonstruwany na bazie Piaggo Vespa.

Czy Bąbellini Van stoi tylko na dworze?
 
 

Oczywiście, że nie. Ze względu na rozmiary vana, jest możliwość wjechania vanem do środka Sali. Zastrzegamy sobie, że aby van wjechał na salę, przy wjeździe nie mogą znajdować się schody, a drzwi powinny mieć powyżej 140 cm szerokości. Organizator zobowiązany jest do zapewnienia przyłącza energetycznego w odległości maksymalnie 4 m od naszego vana.

W czym serowany jest alkohol?
 
 

Każdy trunek podajemy w szkle. Posiadamy odpowiednie szkło do serwowania wina musującego, drinków na bazie wina oraz do szklanki do piwa/cydru.

Czy obsługujecie teren całej Polski?
 
 
 

Oczywiście. Dojazd do 100 km od naszej siedziby (Śrem) jest w cenie pakietu. Dojazd powyżej 100 km liczony jest w cenie 3 zł za kilometr.

Czym jest Bąbellini Bar?

Bąbellini Bar to nasz nowy projekt, który łączy ze sobą nasze zamiłowanie do Piaggio z mniejszą formą, dlatego połączyliśmy Piaggio Vespa z bąbelkowym barem. 
Jego kompaktowy rozmiar oraz modułowa konstrukcja pozwalają na postawienie baru w trudno dostępnych miejscach. 

Masz inne pytanie? Napisz do nas

bottom of page